200 هزار تومان اعتبار خرید هدیه رزرو هتل

۲۰۰ هزار تومان اعتبار هدیه رزرو هتل

200 هزار تومان اعتبار خرید هدیه رزرو هتل

با عضویت و ثبت ۱۰ اتاق شب رزرو با مجموع حداقل ۱۵ میلیون تومان در پلتفرم دو سویه آنلاین چنلید، ۲۰۰ هزار تومان اعتبار خرید هدیه از چنلید دریافت کنید.

اعتبار خرید هدیه دریافت کنید

ما در پلتفرم دو سویه آنلاین خدمات اقامتی، برای کلیه آژانس‌های مسافرتی همکار که به عضویت در چنلید درمی‌آیند یا در گذشته دسترسی پنل رزرواسیون هتل چنلید را دریافت کرده‌اند اما میانگین خریدشان کمتر از ۱۰ اتاق شب می‌باشد، در نظر داریم تا به ازای ۱۰ اتاق شب رزرو هتل، اعتبار هدیه تا سقف ۲۰۰ هزار تومان پرداخت نماییم.

پلتفرم دو سویه آنلاین خدمات اقامتی

پلتفرم دو سویه آنلاین خدمات اقامتی، امکانی را به آژانس‌های مسافرتی می‌دهد تا بتوانند با نرخ‌های رقابتی که توسط تامین‌کنندگان و گارانتی‌کنندگان هتلی به صورت مستقیم بر روی اتاق‌ها اعمال می‌شود، بهترین انتخاب را در سریع‌ترین زمان ممکن داشته باشند.

آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های خدمات گردشگری می‌توانند با استفاده از خدمات رزرواسیون کاملا آنلاین چنلید به انبوهی از هتل‌های آنلاین در سراسر ایران دسترسی داشته باشند و اقدام به صدور آنی واچر هتل‌های سراسر ایران نمایند.

شرایط دریافت اعتبار هدیه

حساب کاربری آژانس‌های مسافرتی که به تازگی عضو سامانه چنلید شده باشند یا در طول مدت عضویتشان کمتر از ۱۰ رزرو ثبت کرده باشند، می‌توانند با ثبت حداقل ۱۰ اتاق شب رزرو با حداقل مبلغ ۱۵ میلیون تومان پرداختی در مجموع، اعتبار خرید ۲۰۰ هزار تومانی را دریافت و در رزرو‌های بعدی خود از آن استفاده کنند.

Channelead.ir

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران پشتیبانی و تامین چنلید با شماره تماس ۰۲۱۲۶۴۰۲۴۳۴ در تماس باشید.