وب سرویس هتل و API پلتفرم دو سویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید

راه اندازی رزرواسیون گردشگری خدمات اقامتگاهی و هتل آنلاین با استفاده از API
ارسال درخواست API

چرا API چنلید؟

جدا از مزایای پیاده سازی سریع و مخزن غنی از هتل های آنلاین داخلی، شما میتوانید در چنلید قراردادهای خود با هتل را به راحتی بر روی بستر API دریافت نمایید و از تنوع تامین کنندگان نیز برای دسترسی به نرخ های مناسب بیشتر بهره ببرید.

صورت های مالی شفاف

تمامی نرخ‌ها و صورت‌حساب‌ها با احتساب مالیات و ارزش افزوده بوده صورت حساب نهایی از طریق پنل کاربری در دسترس شما قرار دارد.

دریافت نرخ و موجودی قراردادهای انحصاری

با استفاده از تکنولوژی توکن در API چنلید می‌توانید نرخ‌های توافق شده خود با هتل‌ها و تامین‌کنندگان را بر بستر چنلید به صورت آنلاین دریافت کنید

اتصال به کانال‌های توزیع تنها با یک API

دسترسی به نرخ و موجودی تامین‌کنندگان از طریق کانال‌های توزیع متصل به چنلید، هزینه پیاده سازی و نگهداری API‌را به شدت کاهش میدهد.

مستندات فنی API

ما در چنلید آماده ارائه مشاوره در زمینه API هتل های داخلی برای توسعه کسب و کار آژانس مسافرتی شما هستیم

 • قابلیت ادغام خدمات هتل با سامانه های فروش سفر اعم از پرواز، قطار و اتوبوس

 • صدور واچر اقامتگاه بلافاصله بعد از پرداخت بدون دخالت نیروی انسانی

 • سهولت پیاده سازی API

 • پشتیبانی فنی اختصاصی

مستندات فنی ارسال درخواست API

مزایای پیاده سازی وب سرویس هتل چنلید

مخزنی از برترین هتل های آنلاین، سرعت بالای پیاده سازی و هزینه های اقتصادی نگهداری و بروزرسانی API

مخزن هتل های آنلاین داخلی
چنلید با ایجاد مخزن آنلاین و کاملی از هتل های داخلی امکان درج قراردادهای انحصاری را برای شما فراهم کرده است تا نرخ های ویژه و خاص خود را از هتل دریافت نمایید.
هزینه های نگهداری اقتصادی
از آنجایی که API چنلید یک بستر کامل و غنی از خدمات مربوط به سامانه های رزرواسیون آنلاین هتلی می باشد، شما را از پیاده سازی چندباره API های متعدد منصرف خواهد کرد.
پیاده سازی در کمترین زمان ممکن
وب سرویس چنلید از طریق Full Rest API در دسترس تیم های فنی قرار دارد و با ساده سازی های انجام شده، پیاده سازی آن در حداقل زمان ممکن امکان پذیر شده است.
مستندات فنی
مستندات فنی به صورت عمومی در اختیار تیم‌های توسعه قرار دارد و ‌می‌توانند با استفاده از آن در کمترین زمان خدمات هتل را بر روی محصول خود پیاده سازی نمایند.

درخواست API چنلید

چنانچه تمایل به دریافت API چنلید دارید، لطفا اطلاعات شرکت یا آژانس خود را (نام مدیرعامل، نام شرکت، شماره تماس، آدرس یا لینک سایت) را به آدرس api@channelead.ir ایمیل کنید یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

چرا باید از خدمات پلتفرم چنلید استفاده کنیم؟

مزایای عضویت در چنلید چیست؟

چنلید یک پلتفرم دو سویه آنلاین خدمات اقامتی است که ارتباط بین خریداران و هتل‌داران را به صورت آنلاین انجام می‌دهد و در همان لحظه واچر نهایی رزرو را برای خریداران ارسال می‌کند. در واقع با استفاده از خدمات چنلید دیگر نیاز نیست خریدار با هتل‌دار برای نهایی شدن رزرو هتل چندین بار ارتباط برقرار کند. خریداران و هتل‌داران با عضویت در چنلید از مزایای بسیار ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوند که عبارتند از:

 • صدور واچر نهایی رزرو هتل در کمترین زمان بدون هیچ فرایند دستی
 • داشتن پنل اختصاصی برای گزارشات مالی شفاف و دقیق
 • پشتیبانی اختصاصی برای هتل‌داران و خریداران
 • صدور فاکتور رسمی
 • کاهش تماس‌های تلفنی
 • دریافت API و کاهش هزینه پیاده سازی چند باره API های متعدد
 • نرخ گذاری هتل‌ها به صورت مستقل و معرفی به خریداران
 • امکان درج قراردهای انحصاری برای خریداران جهت دریافت نرخ‌های ویژه از هتل‌ها
چگونه در چنلید عضو شویم؟

شرایط عضویت در چنلید برای تامین کنندگان و خریداران متفاوت است. برای تامین کنندگان ابتدا ما تمامی شرایطشان را بررسی می‌کنیم و بعد از تایید، مراحل عقد قرارداد انجام می‌شود.

شرایط عضویت برای هر کدام از خریداران شامل آژانس مسافرتی، سازمان‌های رفاهی و شرکت‎‌های خصوصی متفاوت است. برای مدیران آژانس‌های مسافرتی، ابتدا تمامی مدارک توسط چنلید بررسی شده و سپس آنها می‌توانند اقدام به عضویت در سایت کنند. برای شرکت‌های خصوصی مراحل عقد قرارداد انجام می‌شود و برای سازمان‌های رفاهی نیز ارائه یک معرفی نامه برای استفاده از خدمات پنل الزامی است.

حال برای عضو شدن در چنلید، لازم است ابتدا در فیلتر مربوط نام و نام خانوادگی، نام شرکت، سازمان یا آژانس مسافرتی، تلفن و ایمیل خود را وارد کنید تا به صفحه بررسی و عضویت منتقل شوید. بعد از تایید تمامی مراحل توسط چنلید، می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.

اگر بعد از عضویت و گذشت یک روزکاری نتوانستید وارد پنل کاربری‌تان شوید، با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا مشکل را حل کنند. ما در هر زمانی آماده خدمت‌رسانی به شما هستیم.

به چنلید بپیوندید!

برای دسترسی به مخزن وسیع و آنلاین موجودی و نرخ های رقابتی هتل های داخلی هم‌اکنون عضو شوید.