رزرو هتل برای شرکت ها و سازمان ها

رزرو هتل
رزرو هتل

چنلید با ایجاد پلتفرم رزرواسیون آنلاین و امکانات ویژه ای همچون قابلیت نرخ گذاری آزادانه، مطرح ترین تامین کنندگان موجودی قطعی و چارترکنندگان اصلی خدمات هتل داخلی در کشور را در کنار هم برای انتخاب راحت و سریع شرکت ها و سازمان ها گرد هم آورده است.

چنلید، پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی

چنلید با ایجاد پلتفرم رزرواسیون آنلاین و امکانات ویژه‌ای همچون قابلیت نرخ گذاری آزادانه، مطرح‌ترین تامین کنندگان، موجودی قطعی و چارتر کنندگان اصلی، خدمات هتل داخلی در کشور را در کنار هم برای انتخاب راحت و سریع شرکت‌ها و سازمان‌ها گرد هم آورده است.

رزرو هتل

چرا باید رزرو هتل را از سایت چنلید انجام دهیم؟

چنلید کار رزرو هتل را برای خریداران و هتل‌داران بسیار آسان کرده است. به‌طوری که خریداران و هتل‌داران نیاز نیست چندین بار برای رزرو هتل با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا واچر نهایی رزرو هتل برای خریدار ارسال شود. چنلید در کمترین زمان واچر نهایی رزرو هتل را برای مشتری ارسال می‌کند و مجهز به پنل گزارشات مالی شفاف برای هر مشتری است.

برخی از مهم‌ترین دلایل رزرو هتل از سایت چنلید می‌توان اشاره کرد به:

 • مشاوره فروش
 • پشتیبانی اختصاصی برای هر شرکت
 • تخفیف‌های پلکانی برای آژانس‌های مسافرتی
 • صدور فاکتور رسمی
 • برگزاری رویداد و سمینار برای شرکت‌های گردشگری
 • تخفیف‌های بیشتر برای سفرهای کاری و رفاهی
 • شیوه‌های مختلف پرداخت به سازمان‌ها و آژانس‌های مسافرتی

به غیر از موارد بالا، حذف فرایندهای سنتی، کاهش خطاهای نیروی انسانی و صرفه جویی در هزینه‌ها جزو مزایای رزرو هتل از سایت چنلید به شمار می‌رود.

در نهایت ناگفته نماند که تمامی قیمت‌های رزرو هتل در سایت با احتساب مالیات است.

رزرو هتل در چنلید برای شرکت‌ها و سازمان‌ها چه مراحلی دارد؟

رزرو هتل در چنلید خارج از اینکه ما چه محصولی را به خریداران از جمله آژانس‌های مسافرتی و سازمان‌های رفاهی ارائه می‌دهیم، مراحل زیر را دارد:

 • هنگامی که خریداران وارد فضای پنل کاربری‌شان می‌شوند؛ ابتدا مشخصاتی از قبیل شهر، نام اقامتگاه، تایپ و نوع اتاق به همراه تعداد افراد را وارد می‌کنند.
 • سپس بعد از تایید مبلغ و وارد کردن اسامی سرپرست هر اتاق و اطلاعات آنها، قوانین و مقررات را در سایت مطالعه کرده و تایید می‌کنند.
 • بعد از تمامی این مراحل وارد مرحله نهایی و پرداخت می‌شوند.
 • در نهایت اگر در حساب کیف پول پنل کاربری‌شان اعتبار داشته باشند، پرداخت به صورت اعتباری صورت می‌گیرد و اگر موجودی آنها در کیف پول کافی نباشد، پرداخت از طریق درگاه بانک انجام می‌شود. در نتیجه خریداران واچر رزرو هتل را به صورت آنی و در همان لحظه دریافت می‌کنند.

گفتنی است که قراردادهای چنلید برای آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های گردشگری (سازمانی) بسته می‌شود. قرارداد برای شرکت‌های سازمانی فارغ از اینکه به چه صورت (نقدی یا اعتباری) با آنها کار کنیم، به سه دسته تقسیم بندی می‌شود. این تقسیم بندی‌ها بابت ماموریت‌های سازمانی هر شرکت و امکانات رفاهی بوده که چنلید به آنها کمک می‎‌کند. امکانات رفاهی سازمان‌ها نیز نیاز به احراز هویت هستند که ابتدا باید از طریق ما تایید شوند.

به‌علاوه از طریق باشگاه مشتریان، خیلی از شرکت‌های گردشگری طبق قرارداد و بعد از دسترسی و تایید پنل کاربری، می‌توانند از خدمات رزرو هتل در چنلید استفاده کنند.

شیوه پرداخت در چنلید به شرکت‌های سازمانی هم بستگی به نوع خریدار و مشتری دارد. حال اگر خریدار هتل، آژانس‌های مسافرتی باشند، ما با رویکرد نقدی و آنلاین (اعتباری) با آنها قرارداد می‌بندیم. همچنین اگر آنها بخواهند به صورت اعتباری کار کنند، بسته به حجم خرید، قرارداد برای آنها تنظیم می‌شود.

برای شرکت و سازمان‌های گردشگری نیز قرارداد به دو صورت اعتباری و نقدی بعد از احراز هویت منعقد می‌شود. ضمانت‌نامه، نوع کار کردن و... در قرارداد و مذاکره با شرکت‌های گردشگری با توجه به نوع نیازهای سازمان‌های گردشگری صورت می‌گیرد. ما در چنلید این قراردادها را در نظر گرفته‌ایم تا اگر آنها قوانین و مقررات خاصی دارند، برای هر دو طرف به صورت برد برد باشد و مشکلی پیش نیاید.

به چنلید بپیوندید!

برای دسترسی به مخزن وسیع و آنلاین موجودی و نرخ های رقابتی هتل های داخلی هم‌اکنون عضو شوید.

بله، شرکت‌ها و آژانس‌ها براساس میزان خریدشان از تخفیف‌های بیشتری استفاده خواهند کرد.

بله، این قیمت‌ها با احتساب مالیات اعلام شده و قیمت‌ نهایی‌ای است که مشتری برای رزرو پرداخت خواهد کرد.

بله، چنلید علاوه‌بر رزرو هتل و اقامتگاه، برگزاری همایش‌ شرکت‌ها را هم برعهده می‌گیرد. شرکت شما می‌تواند از صفر تا ۱۰۰ برگزاری همایش‌هایش را به چنلید بسپارد.

شرکت‌ها و آژانس‌ها بعد از قرارداد چنلید ادمین اختصاصی خودشان را خواهند داشت و می‌توانند بدون محدودیت زمانی با این ادمین در تماس باشند.

بله، چنلید اتاق هتل‌ها را برای روزهای نمایشگاه و دوره‌های پیک مسافر گارانتی می‌کند و شما می‌توانید از طریق حساب کاربری‌تان هتل موردنظرتان را رزرو کنید.

بله، شما می‌توانید در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته رزروهایتان را ثبت کنید. همچنین همکاران ما در تیم پشتیبانی در تمامی ساعات هفته پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند.

همراهان تجاری چنلید

چنلید به پشتوانه و بکارگیری متخصصین خبره حوزه اقامتگاه‌های داخلی توانسته است اعتماد و همراهی شرکت‌های بزرگ و هتل‌های مطرح کشور را نسبت به این پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی جلب نماید. ما در چنلید متعهد هستیم با تکمیل محصولات و بهبود مستمر خدمات، نیاز سازمان و شرکت‌های مسافرتی و جهانگردی را بدون دغدغه و واسطه در حوزه اقامتگاهی به راحتی برطرف سازیم.

رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل
رزرو هتل