معرفی وب سایت های گردشگری برتر

معرفی وب سایت های گردشگری برتر

معرفی وب سایت های گردشگری برتر

این روزها وب سایت‌ های گردشگری برتر راهنمای بسیاری از گردشگرانی است که می‌خواهند با هزینه‌ی کمتر، بیشترین استفاده را ببرند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق سفر و گشت‌و‌گذارید،تیم تولید محتوای پلتفرم  چنلید در این مقاله وب سایت های گردشگری را معرفی کرده است که به شما کمک می‌کند تا از پول، زمان و سفر خود بهترین استفاده را ببرید.

معرفی وب سایت های گردشگری مطرح

1. تریپ اکسپرت (TripExpert)

بسیاری از مردم با TripAdvisor آشنا هستند. این سایت به همه اجازه می‌دهد بررسی‌هایشان را درباره مکان‌های مختلف در آنجا قرار دهند و سایر افراد از تجربیات آن‌ها استفاده کنند، اما اینکه شما بتوانید از بررسی کوتاه و منتقدانه فردی معمولی به بررسی یک فرد متخصص ارجاع داده شوید، بسیار اهمیت دارد و این چیزی است که TripExpert آن را فراهم کرده است. کافی است که مقصد مورد نظرتان را تایپ کنید، تا این سایت تمام اطلاعات مربوط به مقصد شما را از دیدگاه متخصصان به شما نمایش دهد.

 

سایت گردشگری tripexpert

2. یلپ (Yelp)

اگر به دنبال پاسخ این سؤآل هستید که کجا بروید و چه بخورید، یلپ به کمک شما می‌آید. اگر شما یک مکان خاص را در سایت‌های مختلف جستجو کنید، نتایج متفاوتی به شما نمایش خواهند داد؛ اما یلپ نظرات تخصصی‌تر به همراه تصاویر و رتبه‌بندی را به شما نمایش خواهد داد. شما حتی می‌توانید تصاویر مرتبط با جستجویتان را مشاهده کنید. در این سایت، نظردهندگان نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، که همین امر باعث می‌شود نظردهندگان تازه کار و متخصص را به خوبی تشخیص دهید. تا حدی شما می‌توانید بگویید که آیا ارزیابی یک شخص قابل مقایسه با شما هست یا نه، ممکن است آن‌ها از همسفران شما باشند.

 

سایت گردشگری yelp

3. رم تو ریو (Rom2rio)

شما از طریق این وب‌سایت می‌توانید توسط ابزارهای مختلفی در این سایت، چگونگی و هزینه سفرتان را در حالت‌های مختلف مقایسه کنید و حتی به اطلاعات خاصی مثل خطوط اتوبوسرانی و خطوط هوایی مورد استفاده در سفرتان دسترسی پیدا کنید. در این وبسایت می‌توانید مبدأ و مقصد خود را مشخص کنید و بلافاصله می‌توانید با کلیک بر سایت شرکت‌های هواپیمایی، بلیت آن را خریداری کنید. از این وبسایت استفاده کنید، شیفته اش می‌شوید.

 

سایت گردشگری رم 2 ریو

4. اویستر (Oyster)

همه‌ی ما شاید بعضی اوقات به واسطه‌ی عکس‌هایی که اتاق هتل‌ها را بزرگ‌تر و ساحل‌ها را خلوت‌تر از آنچه که واقعا هستند جلوه می‌دهند، فریب می‌خوریم. اویستر یک «The Hotel Tell-All» است و صفحه‌ای دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا تصاویر هتل را با تصاویر مخصوص اویستر مقایسه کنید. بعد از آن متوجه خواهید شد که آیا مکان مورد نظر شما واقعا رؤیایی و افسانه‌ای است یا نه. این بررسی دقیق اویستر شامل بهترین مکان‌ها هم می‌شود. بنابراین اگر دوست دارید پولتان را صرف تعطیلاتِ بد نکنید، حتما از این وب‌سایت بازدید کنید و مقصدتان را بررسی کنید.

 

وب سایت گردشگری اویستر

5. تریپ ترایب (Trip Tribe)

این وبسایت به شما کمک می‌کند تا متناسب با شخصیت‌تان، مکان و مقصد تعطیلات خود را انتخاب کنید و این امکان را به شما می‌هد تا با کسانی که از نظر سن و روابط و علایق شما همخوانی دارند، در تماس باشید. تریپ ترایب صرفاً یک سایت دوستیابی نیست اما اگر شما مشتاق سفر هستید، می‌توانید کسانی را پیدا کنید که علایق مشترک دارید.

 

وب سایت گردشگری تریپ ترایب

6. ریسپانسیو تراول (Responsible Travel)

ما عاشق این هستیم که بگوییم «فقط عکس بگیرید و سفر کنید» و عاشق تعطیلات منحصر به فرد و خاصیم. این‌ها مواردی هستند که این وبسایت برای شما فراهم کرده است. شما توصیه‌هایی دریافت خواهید کرد که چیزی بیشتر از چند روز مرخصی را به شما وعده می‌دهد. شما می‌توانید در مورد نوع سفر مثلا این که چند روز ماه عسل است یا تفریح خانوادگی یا هدف‌تان از این مسافرت، خرید است یا دوچرخه سواری، تصمیم بگیرید. بعد از آن، می‌توانید بین چندین مکان که به همراه قیمت، تصاویر، بررسی‌ها و برنامه سفر به شما پیشنهاد می‌شود، مقصدتان را انتخاب کنید. البته این را هم بگوییم، اگر علاقه‌مند به اکوتوریسم هستید، این سایت برای شما طراحی شده است.

 

وب سایت ریسپانسیو تراول

7. ایر بی‌ان‌بی (Airbnb)

Airbnb وبسایتی است که مردم در آن، مکان‌های اقامتیی را کرایه می‌دهند. اگر می‌خواهید اقامت در یک آپارتمان به مدت یک شب، یک قصر به مدت یک هفته یا یک ویلا به مدت یک ماه هستید، ایر بی‌ان‌بی شما را با دنیایی از تجربه‌های مسافرتی و با قیمت‌های متنوع آشنا می‌کند.

این وبسایت امکان اجاره مکان در حدود 192 کشور دنیای را فراهم می‌کند. خانه‌هایی که در این وبسایت برای اجاره وجود دارد، بسیار متنوع است و با بودجه‌های مختلف سازگاری دارد. علاوه بر این، Airbnb زمینه‌ای را برای کسب درآمد برای بسیاری از افراد به وجود آورده است.

 

سایت airbnb

8. همگردی

وب سایت همگردی یکی از بهترین وب سایت های گردشگری ایرانی است. یک سرویس مدرن و جدید در میان صفحات اجتماعی پرطرفدار با قابلیت‌های هوشمند و خاص است که در خدمت شماست. هدف سایت همگردی، این است که با فراهم کردن اطلاعات کافی به شما کمک کند تا بتوانید بهترین مکان‌ها و رویداد‌های مورد علاقه‌ی خود را پیدا کرده و یک برنامه ریزی عالی برای ایام تعطیلات خود داشته باشید. این سایت به عنوان اولین سایت گردشگری ایران با قابلیت‌های مشارکت کاربران خود، اطلاعات جامع و کاملی در خصوص ایرانگردی و جهانگردی دارد. امکانات سایت همگردی عبارت است از: دسته‌بندی گردشگری، دسته‌بندی خرید بلیت، دسته‌بندی رزرو هتل، راهنمای اخذ ویزا، اطلاعاتی درباره تور مسافرتی و تفریح‌گردی و رستوران‌گردی و… .

 

سایت گردشگری همگردی

9. کجارو

وب سایت کجارو یکی از بزرگترین وب سایت‌ های گردشگری ایران به شمار می‌آید و با هدف بهبود وضعیت گردشگری و فرهنگ ایرانگردی با معرفی جاذبه‌های گردشگری تمامی استان‌ها شروع به فعالیت کرده است. کجارو از دو بخش اصلی مجله و مرجع تشکیل شده که در بخش مجله محتوای متنی، صوتیف تصویری برای دوستداران گردشگری پرداخته و در بخش مرجع، با ایجاد یک پایگاه داده از تمامی نقاط دیدنی کشور و دنیا قصد دارد تا مخاطب را در رسیدن به اهدافش یاری کند. از جمله خدمات این وبسایت می‌توان به معرفی اماکن و نقاط دیدنی دنیا، ارائه راهنمای سفر و خرید، ارائه سفرنامه‌های ایران و جهان اشاره کرد.

 

وب سایت گردشگری کجارو
رزرو هتل شرکتی در چنلید

آخرین مطالب مجله

نوشته‌های مشابه بیشتر