تسریع در امور رزرواسیون با کمک پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید

 تسریع در امور رزرواسیون با کمک پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید

 تسریع در امور رزرواسیون با کمک پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید

از جمله مزایای چنلید این است که باعث تسریع امور رزرواسیون هتل خواهد شد. با متصل شدن به سامانه، آژانس مسافرتی بدون هیچگونه تعللی اطلاعات مهم هتل ها را مشاهده خواهد کرد و تغییراتی اعم از ظرفیت هتل و قیمت آن نیز در دسترسشان قرار خواهد گرفت.

کنار هم قرار دادن اطلاعات خریداران و تامین کنندگان هتل ها مزیت های بسیاری داشته و قطعا می تواند تاثیر بسزایی بر صنعت هتل داری داشته باشد. اعمال بدون وقفه اطلاعات هتل ها باعث می شود که آژانس های گردشگری نیز کاملا دقیق عمل کنند و در نتیجه، مردم نیز از طریق آن ها خواهند توانست به راحتی بهترین هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند‌.

در فضای رقابتی که امروزه در میان هتل های مختلف کشور وجود دارد باید تلاش بسیاری برای دیده شدن کرد و چنلید می تواند سکوی پرتابی برای هتل ها و آژانس های مسافرتی و خریداران شرکتی باشد و باعث افزایش میزان فروش در آنها شوند. متصل شدن خریداران و تامین کنندگان هتل در گذشته با مشکلاتی همراه بود که یکی از این موارد نیاز بسیار زیاد به نیروی انسانی و خطاهای پیش آمده از طرف آن هاست.

علیرضا قائمی، مدیر عامل و بنیانگذار این پلتفرم در این خصوص می گوید:

“یکی از مشکلات اصلی که موجب شد به فکر ایجاد این پلتفرم کارآمد باشیم، هزینه بالای نیروی انسانی و خساراتی که از آفلاین بودن سیستم های رزرواسیون حوزه اقامت به آژانس ها تحمیل می شد.

از مهم ترین چالش هایی که در آژانس های مسافرتی با آن مواجه هستیم وجود چند پنل جهت آپدیت موجودی در هتل ها است که در زمان های پیک سفر، هتل ها در بروزرسانی این پنل ها با مشکلاتی از جمله کمبود نیروی انسانی و خطاهایی همراه هستند و در نتیجه  احتمال اور شدن اتاق و نبود ظرفیت کافی در هتل وجود دارد.

ما در چنلید، با استفاده از تکنولوژی روز، بستری یکپارچه از اتصال به چنل منیجرها، آژانس های چارتری، CRS و GDS ها راخلق کردیم تا بتوانیم خدمات شایسته و مطلوبی به تامین کنندگان و خریداران حوزه اقامتگاه های داخلی ارایه کنیم.”

 

علیرضا قائمی

تعدد نرم افزار های رزرواسیون

با توجه به این مساله که اکثر شرکت ها، آژانس های مسافرتی و سامانه ها برای آنلاین شدن رزرواسیونشان اقدام به ایجاد یک نرم افزار نموده اند، تعداد این نرم افزار ها زیاد شده و هتل ها می بایست برای هر کدام از آن ها ظرفیتی را در نظر بگیرد.

این تعدد علاوه بر افزایش خطای انسانی، بحث های دیگری مانند عدم هماهنگی با رزرواسیون هتل ها و … را در پی خواهد داشت که باعث کم شدن رقابت بین فعالان صنعت می شود زیرا آژانس های گردشگری کوچک تر همواره ظرفیت کمتر و قیمت بالاتر در سیستم فروش خود خواهند داشت و نمی توانند پا به پای شرکت های بزرگ تر فعالیت کنند و گاها این مساله موجب حذف این شرکت ها از چرخه ی رقابت می شود.

اما چنلید با امکان نرخ گذاری آزادانه و تنوع تامین کنندگان اصلی این امکان را به همه ی خریداران اعم از شرکت های بزرگ و کوچک می هد که رزرو مورد نظر خود را با شرایط دلخواهشان انجام دهند.

معرفی چنلید از زبان مدیرعامل و بنیانگذار

” می بایست بدانید که چنلید یک چنل منیجر نیست بلکه یک پلتفرم آنلاین است که ارتباطی را میان تامین کنندگان اعم از هتلداران، چنل منیجر ها و سامانه ها … با خریداران که شامل آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری و سازمانها… هستند ایجاد می کند و این ارتباطی دو سویه است بدین معنی که آژانس های گردشگری نیز می توانند هتل ها و مراکز اقامتی خود را در آن معرفی نمایند تا فروخته شود.

چنلید راهکاری سازمانی برای آنلاین کردن کسب کار های حوزه ی اقامت است و میزان خطای نیروی انسانی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

این پلتفرم به هیچ وجه در تعیین قیمت تاثیری نخواهد داشت و نرخ گذاری در این پلتفرم کاملا آزادانه خواهد بود. چنلید با تیم پشتیبانی قدرتمند توانایی ارائه خدمات سراسری را داشته و باعث تعامل خریداران و تامین کنندگان هتل خواهد شد. با بهرمندی از خدمات چنلید تامین کنندگان و خریداران میتوانند بازارهای خود را افزایش دهند.”

قبل از روی کار آمدن پلتفرم ها و چنل منیجر ها، یک شخص کلیه به روز رسانی های سیستم رزرواسیون هتل را انجام می داد. طبیعتا هتل با چندین وب سایت گردشگری مختلف قرارداد داشت و رزرو بیش از ظرفیت به دلیل وارد کردن اطلاعات به صورت دستی امکان پذیر بود. برای درک بهتر این موضوع: تصور کنید یک هتل دارای ۱۰ اتاق است که تنها ۱ اتاق آن خالی مانده است.

حال دو نفر قصد رزرو اتاق آن هتل از سایت های مختلف گردشگری دارند، در این صورت به دلیل اینکه ثبت اطلاعات به صورت دستی زمانبر است امکان رزرو یک اتاق توسط ۲ نفر وجود داشت. چنلید این مشکل را به طور کلی برطرف کرده است و می توانید به صورت لحظه ای از موجودی اتاق هریک از هتل ها مطلع شوید.

“چنل منیجر ها وظیفه ی دریافت و انتقال اطلاعات از هتل و اعلام آن به خریداران من جمله سامانه های گردشگری را دارند و می بایست اطلاعات آن ها به صورت لحظه ای آپدیت نگه دارند تا این اطلاعات در اختیار خریداران قرار گیرد. ولی عامه ی فعالین صنعت این تصور را دارند که چنل منیجر ها یک کانال فروش هستند و می بایست موجب افزایش فروش هتل ها گردند.

که باور درستی نیست. چنل منیجر ها کانال توزیع اطلاعات بوده و وظیفه فروش مسقیم ندارند و به درگاه بانکی نیز متصل نیستند. تصور کنید که یک هتل ظرفیتش تکمیل شده و در ساعات پایانی شب دو درخواست کنسلی دریافت می کند.

در این زمان رزرواسیون هتل این دو باب اتاق را ثبت سیستمی و ظرفیت آن دو اتاق را برای فروش در کانال های توزیع باز می کند. اکنون این وظیفه سامانه های آنلاین فروش است که اطلاعات این دو باب اتاق را برای خرید در اختیار متقاضیان قراردهند.”

 

مزایای چنلید

 

چنلید تنها به عنوان یک واسطه عمل می کند و وظیفه بررسی مشخصات خریداران و تامین کنندگان را دارد. ثبت مشخصات دقیق متقاضیان عضویت در چنلید باعث شده که امکان پیگیری کلیه فعالیت ها وجود داشته باشد.

قیمت گذاری هتل ها از جمله مواردی است که این شرکت مسئولیتی در قبال آن ندارد چرا که هریک از صاحبان هتل ها و یا کانال های توزیع عضو در این مجموعه قیمت دقیق اتاق های مختلف را به صورت آزادانه تعیین می کنند و چنلید هیچ دخالتی در آن ندارد. پشتیبانی آنلاین، امکان پرداخت اینترنتی، در دسترس بودن و همچنین طراحی ساده سایت از جمله مواردی است که جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

 مزایای استفاده از چنلید

استفاده کردن از چنلید مزیت های بسیاری خواهد داشت. این مزایا را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد. در حالت کلی با پیدایش پلتفرم های آنلاین تامین و فروش تحولی عظیم در صنعت گردشگری ایجاد شد. امکان استفاده از آن برای هریک از هتل ها و آژانس های گردشگری وجود دارد و حتی هتل های کوچک نیز خواهند توانست در آن فعالیت کنند. در صورتی که چنلید را برای ثبت هتل خود انتخاب کرده باشید طبیعتا نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت.

با پیشرفت تکنولوژی تمامی جوامع موظف اند که همسان با دیگران این مسیر را طی کنند. پس اگر آژانس های مختلف، خود را با تکنولوژی وفق نداده باشند از سایر آژانس های گردشگری هم گام با تکنولوژی عقب تر خواهند ماند. در ادامه به برخی از مهمترین مزیت های پلتفرم آنلاین چنلید اشاره کرده ایم:

 

  • باعث کاهش میزان هزینه های شرکت خواهد شد.
  • سهولت در امر رزرواسیون هتل به دلیل امکان بررسی دقیق اطلاعات هتل ها.
  • به روزرسانی اطلاعات به صورت کاملا سیستمی و امکان اطلاع از  آخرین وضعیت هتل مورد نظر
  • فضایی امن برای تعامل میان تامین کنندگان و خریداران
  • صرفه جویی در وقت و رزرو سریعتر هتل مورد نظر
  • امکان اطلاع سریع از نرخ های مطلوب و تخفیف های مراکز اقامتی
  • فضای امن مالی به دلیل شفافیت در هزینه ها و کمک گرفتن از سرویس های بانکداری نوین مانند کیف پول

 

پلتفرم دوسویه آنلاین چنلید

مزایای چنلید برای هتلداران

هتل ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که برخی از آنها در سطح جهانی شناخته شده بوده و در مواقع کم مسافر نیز اغلب اتاق های آنها مملو از مسافر است. در مقابل، برخی از هتل ها هستند که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند و دلیل این امر نوپا یا کوچک بودن آنهاست. تا چندی پیش این هتل ها برای دیده شدن نیاز به صرف هزینه های تبلیغاتی فراوان داشتند اما امروزه چنلید کمک بسزایی به دیده شدن آنها کرده است.

تمامی هتل ها و اقامتگاه ها می توانند مشخصات خود را در چنلید از طریق کانال های توزیع به ثبت رسانده و منتظر درخواست های بسیار مشتریان باشند. هتلداران کوچک بیشترین سود را از چنلید خواهند برد و توصیه می کنیم که شما هم هتل خود را به راحتی در سامانه چنلید ثبت نموده تا بیشتر دیده شوید و با امکان نرخ گذاری آزادانه آن، قیمت های خود را در تقویم نرخ گذاری درج کرده و به رقابت با سایر تامین کنندگان بپردازید.

مزایای چنلید برای آژانس های گردشگری

چنلید تاثیر مثبتی بر آژانس های گردشگری نیز خواهد داشت و یکی از مهمترین این تاثیرات را می توان کاهش میزان هزینه ها دانست. مدیران آژانس های گردشگری برای اینکه اطلاعات هتل ها و اتاق های آنها را به روز نگه دارند نیاز به یک کارمند ثابت داشتند اما امروزه چنلید این کار را ساده کرده و می توانند با استفاده از آن بدون هیچگونه دردسری و به طور سیستمی و کاملا آنلاین اطلاعات به روز هتل ها را دریافت کنند.

علاوه بر این در صورتی که با گارانتی و یا رزرو قبلی اتاقی از هتلی خاص را در اختیار دارند آن را در سامانه ی چنلید معرفی نموده و به فروش برسانند.

دقت در انجام دادن امور از دیگر مزیت های چنلید است به گونه ای که کلیه اطلاعات به صورت کاملا دقیق و سیستمی به ثبت خواهد رسید. آژانس های گردشگری این امکان را خواهند داشت که با استفاده از اطلاعات چنل منیجرها و هتل های متصل به چنلید تعداد بیشتری از هتل های آنلاین با موجودی قطعی را مورد بررسی قرار داده و در نهایت بهترین موارد را انتخاب نمایند.

پشتیبانی چنلید

چنلید که یک پلتفرم دوسویه خدمات آنلاین اقامتی برای تامین کنندگان (هتل ها، چنل منیجر ها و …) و خریداران خدمات اقامتی است یکی از بهترین و قدرتمند ترین خدمات پشتیبانی را ارائه می کند و می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین آن نیز در طول شبانه روز استفاده کنید.

این وب سایت انتخابی مناسب برای مدیران آژانس های گردشگری جهت افزایش دقت و سرعت در پشتیبانی رزرواسیون هتل و مدیران واحد های رفاهی سازمان ها به منظور رزرو ارزان هتل برای شرکت ها خواهد بود.

 

مزایای چنلید چیست؟

 

شهرام مهیاری مدیر واحد مارکتینگ مجموعه ی چنلید در این خصوص می گوید:

“یکی از مشکلات بزرگ که شرکت های گردشگری با آن روبه رو هستند بحث بشتیبانی 24 ساعته است زیرا گاها اتفاق می افتد که رزروی کنسل شود و یا مسافر نتواند در تاریخ و زمان مقرر در محل حضور یابد و یا حتی واچر هتل به درستی صادر نشود. در گذشته لازم بود برای برطرف کردن این مشکلات و یا مشکلاتی از این دست اقدامات زیادی را انجام دهید. ما با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته این مشکل را برای خریداران و تامین کنندگان پلتفرم چنلید بر طرف نموده ایم.”

 

رزرو هتل شرکتی در چنلید

آخرین مطالب مجله

نوشته‌های مشابه بیشتر

معرفی بهترین هتل های تهران
معرفی بهترین هتل های تهران
  تهران بیست و چهارمین پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایران در طول تاریخ است. این شهردر دامنه‌های جنوبی رشته‌کوه البرز و شمال کویر مرکزی ایران قرار دا...
 تسریع در امور رزرواسیون با کمک پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید
 تسریع در امور رزرواسیون با کمک پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چنلید
از جمله مزایای چنلید این است که باعث تسریع امور رزرواسیون هتل خواهد شد. با متصل شدن به سامانه، آژانس مسافرتی بدون هیچگونه تعللی اطلاعات مهم هتل ها را ...
انتخاب دوربین مناسب سفر
انتخاب دوربین مناسب سفر
لحظه های بسیاری در طول سفر وجود دارند که نیازمند ثبت شدن در تقویم خاطرات مان هستند. از این رو می توان گفت؛ از ضروری ترین لوازم سفر که اغلب گردشگران با...
هتل های لوکس توکیو
هتل های لوکس توکیو
ژاپن، کشوری با تاریخی بسیار غنی که از گذشته تا به امروز یکی از موفق ترین های دنیا بوده است. توکیو، قلب تپنده ژاپن است. کلان شهری پر جمعیت که لقب پایتخ...